Informacje Prasowe

Bluza Big Mac®. Big Mac wśród ubrań. Kolekcja Big Mac debiutuje w aplikacji McDonald’s!

PDF
DOCX

Soczysta wołowina, świeże warzywa i sos o unikalnej recepturze zamknięte w puszystej bułce z sezamem. Mmm... to połączenie smaków jest z pewnością znane wszystkim fanom Złotych Łuków. Big Mac to ikona McDonald’s, która już teraz jest dostępna w nowych wariantach: Big Mac BLT oraz Big Mac Bacon. Czy to koniec dobrych wieści? Absolutnie nie! Dla wielbicieli kultowego burgera i wyjątkowego stylu do zgarnięcia jest jedyny w swoim rodzaju merch Big Mac!

Kolekcja Big Mac. Big Mac wśród kolekcji.

Jedno jest pewne – ikony są wszędzie, a zwłaszcza wśród ubrań. Nadszedł czas, by odsłonić kolejne karty i przedstawić klasycznie ikoniczną kolekcję Big Mac. Czapka  z daszkiem, bluza z kapturem oraz t-shirt razem tworzą wyjątkowy zestaw. Psst! Merch jest limitowany, dlatego chcąc stworzyć ikoniczny outfit, trzeba się spieszyć!

MojeM Nagrody. Big Mac wśród programów lojalnościowych.

W jaki sposób można zgarnąć kolekcję Big Mac? Za każde zamówienie w restauracjach pod Złotymi Łukami z użyciem aplikacji McDonald’s Polska, fani Maka nagradzani są punktami, które następnie mogą wymieniać na nagrody dostępne w apce. W pierwszym kroku należy zainstalować na smartfonie aplikację, zaakceptować regulamin oraz przystąpić do programu lojalnościowego MojeM Nagrody. Następnie, w sekcji MojeM wystarczy wybrać odpowiedni produkt merchu, który chce się zgarnąć i dokonać wymiany produktów. Merch dostępny jest w czasie dropów, których daty podane są w aplikacji.

 ***   
 McDonald’s Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie w Polsce działa ponad 550 restauracji sieci, które zatrudniają ponad 33 000 osób. Ponad 90% z nich to obiekty prowadzone przez 100 niezależnych przedsiębiorców w oparciu o umowę franczyzy z McDonald’s.  

PDF
DOCX

Załączniki

Pobierz wszystkie
McD_Big Mac_Merch (4).png
pobierz
Bluza Big Mac. Big Mac wśród ubrań_Informacja prasowa.docx
pobierz
McD_Big Mac_Merch (3).png
pobierz
McD_Big Mac_KV_1.jpg
pobierz
McD_Big Mac_Merch (2).png
pobierz
McD_Big Mac_Merch (1).png
pobierz
McD_Big Mac_Merch (5).png
pobierz
McD_Big Mac_Merch (6).png
pobierz

Powiązane treści