Banner
Dla rodziny
Od samego początku jesteśmy marką rodzinną i dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Wam niepowtarzalną atmosferę.
Cenimy rodzinne relacje, bliskość, beztroskę, dlatego dokładamy wszelkich starań, by stworzyć dla Was niepowtarzalną atmosferę, która może bardziej wzmocnić Wasze więzi. W tej sekcji dowiesz się więcej na temat tego, co sprawi mnóstwo radości Tobie i Twojemu dziecku.
Pet Simulator
Happy Meal® wspólnie z Pet Simulator prezentuje kilka niesamowitych nowości. W każdym zestawie Happy Meal znajdują się dwa zwierzaki, które dzięki dodatkowemu klipsowi można przymocować do ulubionego piórnika czy plecaka. Będą to znane i mniej znane zwierzaki, np. dziki tygrys i wyjątkowy kot Happy Meal. Opakowanie zabawki będzie nawiązywało do dołączonego do niej zwierzaka, ale nie będzie można zobaczyć, jakie zwierzę kryje się w środku do chwili otwarcia zabawki. Ale to nadal nie wszystko! Wystarczy umieścić zabawkę na ekranie telefonu lub tabletu, aby ożyła i zaczęła świecić.
Nowe historie
czekają na odkrycie!

Wspólne czytanie rodzica z dzieckiem to nie tylko rozwijanie wyobraźni, ćwiczenie pamięci czy nauka koncentracji. To przede wszystkim sposób na umacnianie rodzinnych relacji oraz poczucia bezpieczeństwa. Dlatego tak gorąco do niego zachęcamy, przedstawiając Wam naszą najnowszą serię książeczek. Opowiadają o wielkich ludziach, wielkich pasjach i jeszcze większych marzeniach! Dzięki nim Wasze dzieci odkryją prawdziwą przyjemność czytania!
Graj z Happy Meal
Wspólna gra to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu. Zeskanuj kod QR lub włącz grę na telefonie i zróbcie rodzinne rozgrywki. Zabawa i uśmiech będą najlepszą wygraną!
image

Zeskanuj kod telefonem
i zagraj teraz!

QR
Happy Meal
Happy Meal
Sprawdź
Happy Meal śniadaniowy
Happy Meal śniadaniowy
Sprawdź
Udogodnienia
dla rodzin
Przykładowe zdjęcie
Programy Fundacji

Ronalda McDonalda®

Domy Ronalda McDonalda zapewniają bezpłatny pobyt rodzinom dzieci najdłużej hospitalizowanych i tym, które przyjeżdżają na leczenie z daleka. W Polsce są dwa Domy: przy USD w Krakowie i DSK UCK WUM
w Warszawie. Obecnie powstaje trzeci Dom, który będzie pomagał pacjentom Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie.

Pokoje Rodzinne Ronalda McDonalda to tworzone na oddziałach szpitalnych przyjazne przestrzenie dla chorych dzieci i towarzyszących
im rodziców.

Ogólnopolski Program Badań Profilaktycznych „NIE nowotworom
u dzieci” na pokładzie mobilnej kliniki to przesiewowe badania USG
dla dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat. Główny cel programu to wczesne wykrywanie zmian nowotworowych.

Łóżka dla rodziców chorych dzieci przekazywane oddziałom pediatrycznym w całej Polsce.

Fundacja koncentruje się na koncepcji „family centered-care”,
czyli kompleksowej opiece nad rodziną małego pacjenta.
Wszystkie programy Fundacji wspiera rocznie ponad 1900 Wolontariuszy.

Wszystkie programy Fundacji pomagają bezpłatnie.


ODWIEDŹ STRONĘ