Regulamin ofert rabatowych McDonald’s

 1. Regulamin określa zasady korzystania z oferty rabatowej udostępnianej za pośrednictwem kuponów w aplikacji mobilnej McDonald’s. Organizatorem akcji jest McDonald’s Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Warszawie (02-674), przy ul. Marynarskiej 15.
 2. Oferta rabatowa obowiązuje we wszystkich restauracjach McDonald’s w Polsce z wyłączeniem restauracji zlokalizowanych na terenie Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie i Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.
 3. Z oferty rabatowej mogą korzystać wyłącznie zarejestrowani i zalogowani użytkownicy aplikacji mobilnej McDonald’s.
 4. Oferta rabatowa obowiązuje w terminie wskazanym bezpośrednio w kuponie lub określonym w regulaminie akcji promocyjnej. Jeżeli terminu takiego nie wskazano, oferta rabatowa obowiązuje w dniu udostępnienia kuponu w aplikacji mobilnej.
 5. Możliwość skorzystania z oferty rabatowej uzależniona jest od pory dnia i związanej z nią oferty produktowej (oferta śniadaniowa, oferta klasyczna).
 6. Możliwość skorzystania z oferty rabatowej uzależniona jest ponadto od oferty produktowej dostępnej w danej restauracji.
 7. Skorzystanie z oferty rabatowej wymaga aktywowania oferty i zeskanowania kodu kreskowego bądź wprowadzenia kodu numerycznego w ciągu 5 minut.
 8. Z oferty rabatowej można skorzystać składając zamówienie w kiosku do samodzielnego składania zamówień, przy kasie bądź na linii drive. Skorzystanie z oferty rabatowej na linii drive wymaga podania kasjerowi kodu numerycznego albo okazania aktywnej oferty w aplikacji mobilnej.
 9. Oferta rabatowa nie jest dostępna w usłudze McDelivery.
 10. O ile kupon nie wskazuje inaczej, z oferty rabatowej można skorzystać więcej niż jeden raz. Ponowne skorzystanie z oferty rabatowej wymaga powtórzenia czynności wskazanych w punkcie 7.
 11. W ramach jednej transakcji można skorzystać z maksymalnie trzech ofert rabatowych (tych samych bądź różnych kuponów).
 12. Ceny produktów poza ofertą rabatową mogą się różnić w poszczególnych restauracjach. Obowiązujące ceny i oferta produktowa podane są w cenniku dostępnym w restauracji.
 13. Informacje o restauracjach i godzinach obowiązywania oferty śniadaniowej oraz o ofercie McCafé® dostępne są na www.mcdonalds.pl.
 14. Regulamin obowiązuje od 14 października 2019 r.